środa, 19 listopada 2014

Serialowo na Serialkonie

Spokojnie, recenzja wczorajszego (dzisiejszego?) odcinka standardowo w piątek, a ja tymczasem chciałam Was zachęcić do zajrzenia w niedzielę do Krakowa na Serialkon. To nowa na konwentowej mapie Polski impreza, trwająca (tylko!) jeden dzień, poświęcona, jak sama nazwa wskazuje, tylko i wyłącznie serialom i to serialom przeróżnym. Wszyscy, którzy kochają telewizyjne odcinkowce, powinni przynajmniej przejrzeć program, a potem radośnie zjawić się na ul. Rajskiej, gdzie całe wydarzenie będzie miało miejsce. Będą konkursy, prelekcje i panele, wszystko, co cieszy duszę serialomaniaka.

 Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem. 

Oczywiście, jak łatwo się domyślić, nie mogło tam zabraknąć również i niżej podpisanej. Zapraszam na prelekcję pod sam koniec dnia, o 18:00, o jakże wiele mówiącym tytule Supernatural - jak go nie kochać? Będzie śmiesznie, sentymentalnie, ale żeby nie było tak cukierkowo, na koniec obiecuję, że pocieknie Wam z oczu łezka... Do zobaczenia!

4 komentarze:

 1. Masz mój topór!

  Chomik

  OdpowiedzUsuń
 2. A będzie można gdzieś zobaczyć/przeczytać relację z tej prelekcji (albo samą prelekcję)? Serialkon i zjazd na uczelni niestety są w tym samym terminie, a temat brzmi ciekawie :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecałam napisać artykuł w odcinkach na Pulpozaura :) nie obiecuję, że pojawi się zaraz, ale najpóźniej w styczniu będzie.

   Usuń